» Poradna » Programy

Obnova Win Vista bez recovery DVD

Prosím o radu. Potřeboval bych obnovit tovární nastavení u notebooku HP. Na disku je recovery oddíl, ale nevím
jak se k němu dostat bez těch recovery DVD. Někde jsem četl, že stačí nastavit tento oddíl jako aktivní, ale nevím přesně jak. Poradí mi někdo? Prosíííííím.

Odpovědi na otázku

ak si nezmazal povodny MBR, tak to je tusim F11, inak skus nieco, co vie odtial bootovat (grub na CD mozno), pripadne naozaj nastavit particiu ako active

aha, ako nastavit oddiel ako active -> start -> run -> diskmgmt.msc, pravym na oddiel a v moznostiach to je

Nastavení na active nepomáhá. Zkoušel jsem i mačkat F11. Na disku s Vistama jsem našel stránkovací soubor.
To je to MBR? Na disku s recoverz ale není.

Mne to dáva možnosť pri spúšťaní PC(stolové Logo HP,dolu písané F8-BIOS F?-nastavenie spúšťania F11-recovery..Nefunguje to z toho?

hm a 2 hodiny na PC chatu je asi ... , prej někde četl popelák sklidni hormon