Obnova USB flashdisku.

Rovnou k věci. Na 16gb flashku jsem nainstaloval Remix OS. Vše fungovalo, ale ted bych ten RemixOS rád z té flashky odstranil a v tom je ten problém. Když jí zformátuju, její kapacita z 16gb klesne na 3,9gb a dál se tváří jakoby nikdy více než 3,9gb neobsahovala. Nevíte někdo co s tím? :) V tomhle se nvyznám a příjde mi to dost zvláštní, hodilo by se zpět těch 16GB. :D

Odpovědi na otázku

A pochlub se - čímpak že to formátuješ?? Vsadil bych se že přímo ve Windowsech.....

Ano, co by jste mi doporučil? :)

Google Chrome obchod/doplněk /Nástroj na obnovení Chromebooku /nahoře nastavovací kolečko/Vymazat medium pro obnovení/vybrat správný disk.

Slouží k vymazání opravného USB flashdisku na chromebook funguje i na remix osobně vyzkoušeno.

Děkuji moc. :)