» Poradna » Ostatní

Obnova staršího vlákna

Dobrý den,snažil jsem se obnovit jedno svoje starší vlákno ale nějak mi to nejde, tak to hodím sem do odkazu.https://www.zive.cz/poradna/wd-my-cloud-home/... Odpovědi prosím spíš k vláknu děkuju

Odpovědi na otázku

co ti nejde do toho vlakna pisat?

Písať môže, ale nebude hodené medzi súčasné vlákna a tak mu na to nikto neodpovie.

po nějaké době se to vlákno přestane posouvat nahoru. Řešil jsem též s vláknem na disk do notesu a nakonec jsem založil nové s odkazem na staré, poté, co jsem odzkoušel, že ani po přidání nového příspěvku se to nevyhrabe z té asi páté stránky v pořadí... Nejspíš ochrana před trolly, ale občas to obtěžuje i normální uživatele.

Naozaj, uz je tam dost dnesnych prispevkov a neposunulo to.

Mesic stare se neujme na novem miste i kdyz ho bude zalivat jak zeleninu a jine, zustane tam kde bylo nasazene

Jo k vuli trollum ze pry vytahovali stara vlakna To by v tom byl fakt bordel. Zapnu mobil a naskoci mi zive pred tremi mesici zacina Notebook pro dedu