» Poradna » Mobily

Obnova smazaných fotek z iphonu

Dobrý den, podařilo se mi nechtěně smazat fotky z koše (nedávno smazané) u iphonu. Zálohu nemám ani na icloudu ani na itunes. Zkoušela jsem spoustu aplikací na obnovu nezálohovaných dat, ale nic z toho nefunguje. Je ještě nějaká možnost získat fotky zpátky?

Odpovědi na otázku

NE toto nejde.

Ne, bohužel to nejde, máš si dělat zálohu, je tam volba, že po pokud jsi na wifi a připojíš na nabíječku, záloha se udělá automaticky. Tvoje chyba, a na pohádky typu "podařilo se mi nechtěně smazat fotky z koše" ti tu nikdo neskočí.

Bez šance, příště zálohovat, zálohovat a zase zálohovat...