» Poradna » Mobily

Obnova smazaneho kontaktu

Je mozne obnovit smazany kontakt na whatsaap ?dekuji

Odpovědi na otázku

Whatsapp pouziva kontakty z mobilu, cize si zmazala kontakt v mobile?

DEkuji za odpoved. Ale v telefonnich kontaktech kontakt nemam. Protoze na whapu dotycny kontaktoval primo me, ja js si ho do tel kontaktu nedavala. Na whapu jsem dotycneho presunula do kose..:))a tim padem ho jiz nemam ve whap kontaktech. Nevim, jak ho dostal z kose zpatky, jestli rozumite..

Aky mas mobil?Ak mas zapnute zalohovanie chatov, tak sa daju obnovit z tej zalohy. Alebo potom pre iPhone existuju programy, ktore dokazu zmazany chat obnovit, ale su platene. Ci su take programy aj pre android, neviem. Pre inspiraciu, tu je clanok, ktory sa venuje obnove Whatsapp chatu na iPhone : https://www.imyfone.com/ios-data-recovery/recover...

Pokud máš tel:číslo toho dotyčného v kontaktech,tak ani smazat nejde jen odstranit chat. Pokud ho v kontaktech nemáš a chceš ho znovu do WhatsApp,tak přidej jeho tel:číslo do kontaktů a budeš ho mít znova v WharsApp tedy pokud ho on má nainstalovaný.

V kontaktech ho nemam a do whapu ho nepridam, protoze jsem ho ve whapu presunula do kose...

Do koše jsi ho hodila v chatu,ale WhatsApp žádnou obnovu z koše nemá. Pokud ho chceš zpátky musíš si ho v mobilu dát do kontaktů.

Já to mám vypnuté,ale ty třeba ne WharsApp nastavení,chaty a záloha chatů,takže pokud jsi dělala tam zálohu,tak to tam můžeš obnovit.