» Poradna » Programy

Obnova OS Vista ze zálohy

Při instalaci linuxu na PC s OS Vista jsem nemohl spustit ani jeden systém. Nastěstí jsem Vistu předtím zazálohoval. Poté jsem nainstaloval nanovo Vistu a plánoval jsem obnovit systém ze zálohy. Mám v něm SW, který se těžko shání a mnoho ovladačů. Původní systém nebyl přepsán, ale uložený jako Wista old. Teď mi ale vistqa nechce obnovit původní konfiguraci ze zálohy, i když zálohu vidí, píše, že není platná. Žádné změny HW jsem samozřejmě neprovedl. Prosím o radu, jak obnovit původní verzi visty ze zálohy. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Víš ono když někoho začne pálit že má dobrý systém ,tak začne vymýšlet a hurá na linux-jenže on s ním vyjebe-a to pořádně.Takže lapni cédo a nainstaluj si z céda-zálohu máš na nic.

ty zalohy bohuzel funguji pouze na aktualne nainstalovany system.... nechapu jejich vyznam, ale proste je to tak

taky se mi nikdy nepodarilo obnovit zalohu po reinstalaci windowsu...