» Poradna » Mobily

Obnova fotek z SD karty mobilu?

Omylem jsem vymazal fotografie z externí paměti mobilu-SD karty a prosím o radu, zda jde tyto fotky obnovit.

Odpovědi na otázku

Vyndat kartu z mobilu, připojit k NB nebo PC, nainstalovat a spustit program na obnovu dat, např. Recuva

No a pro priste si nastavte zalohu, nejenom fotek, mimo telefon - Google, iCloud, Outlook ucet - zalezi na platforme klidne i na vice mist, at nemusite priste takove problemy resit.

Téměř na 100% to půjde za podmínky, že jsi ji dále nepoužíval. Takže do čtečky karet v PC a použít vhodný software, Recuva nebo Photorec testdisk.