» Poradna » Mobily

Obnova do továrního nastavení LG KC550

Dobrý den, potřebuji pomoci se znovuoživením telefonu. Telefon má v systému chybu a nechce se spustit (po zapnutí zůstává na obrazovce s logem). Jedná se o telefon LG KC550 (tedy "hloupý" telefon bez operačního systému), u kterého záruční doba již proběhla. Řešením tohoto problému je obnova do továrního nastavení, ale nevím jak na to. Potřebuji poradit, jestli existuje třeba nějaký program na provedení obnovy do továrního nastavení. Předem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Hľadaj fash tool a obraz jeho firmware. Presne tento problém riešim dnes s Android tel. Ale nonOS tel som neflashoval nikdy. Tento tel o chvíľu bude v múzeu aj keď dotykáč

Když zůstává viset na obrazovce s logem, nabídka Reset v Nastavení nebo zadání kódu není možné. Stáhni a zkus Recovery Phone v LG Support Tool.