» Poradna » Mobily

Obnova dát z tabletu

Zdravím, potreboval by som poradiť nejaký program(windows) na obnovenie zmazaných dát z tabletu samsung galaxy tab 10.1Keby to bolo na sd karte, nepísal by som sem, problém je v tom že tie fotky boli v internej pamäti, tú nemôžem k pc pripojiť ako externé pamäťové médium(aby malo priradené písmeno) a teda nemôžem použiť klasický program na obnovu dát ktorý bez problémov funguje na windowse.Skúšal som wondershare dr. fone for android, dostal som sa k vyhladávaniu kontaktov a ešte niečoho, keď to ale malo skenovať zmazané fotky, tak to vyžadovalo root zariadenia(zatial som root nerobil preto som sa do toho nepúšťal). Potom som ešte pár programov vyskúšal, niektoré ani nedetekovali že je tablet pripojený. Ak teda máte nejaké rady, budem velmi vďačný.Prípadne odkaz na servis kde robia aj obnovu dát z tabletu, nemusí to byť riešenie zadarmo.

Odpovědi na otázku

Škoda, kdyby to byla AcerIconia s Atomem, nyní by jsi nahodil O&ODiskRecovery a ten vidí moc často 100% smazaného.

Opravdu hodnotna rada...

Asi jsi si nevzal brýle člověče, proto jsem napsal š k o d a a proč jsem něco napsal? Tohle je velice trefný příklad nevhodnosti Androidu na zařízení kde mohu přijít o data a věřím, že od nyní si hodně lidí došetří, zamyslí se a koupí si nakonec lepší tablet s opravdovým CPU / OS a vyšší užitnou hodnotou. To je záruka nejen vyřešení tohoto problému, ale i celé řady dalších vč. stability jako takové.

Dolfusi dolfusi, ze začátku jsi tu měl docela slušné příspěvky. Ale poslední dobou...Neprovozuješ nějaké kolektivní kontaktní sporty? Kde dochází k nárazům hlavou o mantinel třeba? Myslíš, že na Linuxu neexistují softy na záchranu dat? A co myslíš, že je Andorid?Pro tazatele: přesuň se na androidforum.cz, tam Ti někdo nejspíše poradí. Vsadím Nikon a veškeré objektivy na to, že takový soft pro Android existuje, ale úspěšnost je při těhle operacích vždycky ve hvězdách...

O data přijdeš v jakémkolic systému a nemusí to být android ... .

A v některých jdou zachránit lépe a na to si vsaď. To že základem je více kopií se rozepisovat nebudeme, že ne? O to zde jde.

skoda, za ta data nejsou v podarku a viditelna, ze? to kdyby byla, to by bylo skvele...dolphe, tobe opravdu uz kape na karbid...

Ani omylem, jen mě tak napadlo jaká chyba je pokud mi na datech záleží se dostat k nim na takové mašině když už je neposílám na cloud, že? Nebo jaký SW na Android znáš, mistře dokonalý který by měl min. 1/2 možností jako O&ODefrag, přece všichni tvrdíte kolik apek na Android je ne?TAK KDE TU APKU NA ZÁCHRANU DAT MÁŠ?

... O&ODiskRecovery ... (zrovna mi jede na XPčku Defrag tak na něj myslím).

Ja ji nemam - a ty taky ne. Ale plantat hovadiny o aplikacich pro jiny system, to je asi jako vysvetlovat vyhody kontajnerove lodni prepravy nekomu, komu prave ukradli auto. Jinak receno, je to naprosto mimo misu...

Timhle to urcite jede http://stellar-phoenix-photo-recovery.en.softonic.com/ jen je treba plnou verzi.Jinak v trial to sice najde,ale neobnovi.Na uloz t.

Mám jiný pocit a to ten, že to možná někoho trkne aby neriskoval vlastní problém.

Dolph - tablet nie je môj takže mi nemusíš vysvetlovať výhody/nevýhody inej značky Ja by som si svoj tablet zariadil inak, dôležité veci by som ukladal na kartu z ktorej to nie je problém obnoviť, tento tablet sa ku mne dostal s už zmazanými fotkami, potrebujem to obnoviť, výhody inej značky teraz fakt nepotrebujem, bez urážky

A ták za šušně, tak to se budeš muset snažit, zneužívat gratis poradnu k podnikání ti připadá normální? Tak hezky zákazníkovi přiznej barvu a dokup si ten výše zmiňovaný SW na Android záchranu, neboj zaplacená částka se ti vrátí v tržbě.

A to plus si na kradený SW dáváš sám, ty jsi ale zvrhlý fetišista, fuj.

to miestne +/- mam v p*čia ten odkaz je hodnejši ako keci do x prispevkov jemu prt platnych

HAHAHA tím omlouváš, že pravidelně kradeš, když to máš tak zmáknuté? To tě lituji.

podobne

Ak si prečítaš môj prvý príspevok, zistíš že majitel tabletu je ochotný vysoliť hocijakú sumu za obnovu fotiek, nepodnikám na tom ja, platiť to bude on sám, ja mu potrebujem nájsť software

Zbytečná debata, odpověď je totiž jednoduchá. Z interní paměti se na androidu nic obnovit nedá. V androidu totiž žádná aplikace, na rozdíl od windows, nemá přímý přístup k hardware, což je pro obnovu smazaných dat nezbytné. Je to daň za bezpečnost systému. Takže smůla a příště zálohovat, zálohovat, zálohovat... Nebo aspoň fotky ukládat na SD, která se dá vytáhnout a nacpat do čtečky.

Ahoj Ma akurat ten isty problem. Podarilosa ti ot nejako?Dik