Obnova dat z Mobilu

Ahoj prosím vás nahodou se mi stalo , že mne deti vymazali z mobilu par dulezitych dokumentu a potrebuji je zpatky jde to pres Recuva program ale mam problem že se mi mobil ukazuje jako prenosne zarizeni a ja potrebuju aby se to ukazoval v tom windows jako uloziste ci nejaky disk.Mám Samsung galaxy s4 mini a pc Win7.Omlouvám s eza pravopisné chyby spěchám a píši to rychle a nekontroluji si po sobe text :)

Odpovědi na otázku

Byly na kartě nebo v mobilu?

Na karte :)

Pokud byly na kartě, tak jedině kartu vyndat a strčit do čtečky v PC. Přes mobil to nejde.

v nastavení si to připoj jako režim mass storage a programem FileRecovery je dostaneš zpátky

Nové telefony nemají režim mass storage. Navíc řadič SD v telefonu nemusí umožnit dostatečně nízkoúrovňový přístup ke kartě. Nejlepší řešení je skutečně ta čtečka, je to otázka pár korun.

a když nelze vyndat sd kartu ? to fakt nejde nejak připojit jako disk ?

dobry den mam stejny problem akorat jsme vs emela na mobilu fotky videa kdo mi prosim pomuzeme prosiim mooc 775 977 203 nebo tkanickajanickapusinka6@seznam.cz dekujii moc