» Poradna » Programy

Obnova dat přes Acronis Disk Director

Obnova dat přes Acronis Disk Director.Ahojte mám stejný problém jako v tomhle topicu ( http://www.zive.cz/poradna/obnova-dat-na-ext... )S tím že jsem si stáhl .iso vytvořil bootovací flashku,nabootoval Acronis Disk Director ale tam nevím co mám dělat.Mohl by jste mi někdo poradit postup prosím?

Odpovědi na otázku

Mám také Windows 10 64-bit

Acronis Disk Director sluzi na spravu diskov, nie nahodou True Image?

A na co se vůbec ptáš?

1.Acronis Disk Director neslouží k obnově dat, je na práci s diskovými oddíly. Na obnovení dat je Acronis True Image.2.Pokud sis nevytvořil zálohu přes Acronis True Image, tak přes tento program nemůžeš žádná data obnovit.

Mám stejný problém jak je popsaný v odkazu na 2.topic tedy že mi media creation tool přepsal data na externím disku který jsem zapomněl odpojit a pak Windows přeinstaloval takže žádná už nemám . A v tom topicu mu doporučily ten Acronis Disk Director. Pokud teda slouží k obnově Acronis True Image nemáte prosím někdo odkaz na to .iso abych si to také mohl nabootovat?

To je zbytečné - protože programem lze obnovit pouze zálohu tímto programem předem vytvořenou - a to ty nemáš.-----------------------------A ano, Disk Director umí obnovit omylem zformátované oddíly. Ale nic jiného.Na stránkách acronisu si stáhni návod.

Ta rada zněla: "K obnově smazaného oddílu použij Acronis Disk Director (oddíl ve skutečnosti smazaný není)."Tohle ti neobnoví smazaná/přepsaná data.Zálohu dat očividně nemáš vytvořenou, tudíž nemůžeš obnovit data ze zálohy a tudíž ti ten Acronis True Image bude k ničemu. Tam totiž musíš naklikat cestu k záloze, když ale žádná není, tak logicky nemůže nic obnovit.Takže ti nezbývá, než zkusit programy, která dokáží obnovit smazaná data:1.Recuva2.PhotoRecTady je k nim návod: http://www.svethardware.cz/photorec-a-recuva-jak-na-...

Takže "media creation tool" zapsal windows iso na externí USB fleš (nebo disk) ??? Pak je prvních 4 GB definitivně přepsáno. Jestli se ze zbytku podaří něco vydolovat, pochybuju, musel by se obnovit původní stav flešky (jaký ale byl ???) a pak obnovovat data.Jinak "media creation tool" nic sám nepřeinstaluje.