Oblivion - padání

Mám problém se hrou Oblivion.

Sestava:
Procesor Intel Core2 Duo E8200
Chladič na CPU Scythe SCNJ-1100P
Základní deska MSI P35 Platinum P35/ICH9R
Operační paměť 2× A-Data 2048MB DDR II 800MHz Extreme Edition (4×1GB cl4)
Grafická karta GigaByte GeForce 8800GT 256-bit/512MB
Pevný disk Western Digital WD5000AAKS - 500GB SATA II
Western Digital Raptor WD740ADFD - 74GB SATA
Case Thermaltake Mambo VC2000
Case a zdroj Seasonic SS-500ET 500W
zvukovka integrovaná

Win XP pro

Hra Oblivion originální - zatím neaplikován žádný patch ani plugin.

Po projití první části (tj Dungeon na začátku) a vystoupení do volné krajiny hra po chvíli spadne do Windows (po cca 10 sekundách až 5ti minutách).
Hru mám nastavenu na 1680*1050,- a většina detailů je na max.

U jiných her či programů zatím nebyl problém (Stalker, COD 2 + 4, Crysis.......) a opět vše na max (u Crysis skoro vše

Díky za pomoc

Jirka

Odpovědi na otázku

Co třeba zkusit aplikovat ty patche?

Patche, patche, patche,... To je snad samozrejmost, ne?

A rady do budoucna:
1. Pokud budete instalovat cestinu, nezapomente i na patche k ni. Bez nich si moc nezahrajete.
2. S pluginy opatrne.