» Poradna » Web a internet

Oblíbený videa na Youtube

Dobrý den,na Youtube mi zmizela záložka Oblíbená videa - mám na mysli videa, u kterých jsem dala, že se mi líbí. Videa tedy nemůžu nikde najít. Ví někdo, co s tím? Za pomoc předem děkuji :)

Odpovědi na otázku

Uplne vpravo hore na stranke je ikona s tvojou fotkou, po kliku na nu sa rozbali menu, po kliku na tvoje meno (prvy odkaz) sa zobrazi tvoj kanal a tam je zalozka Zoznamy Videi a v nej by mali byt Oblubene videa.

Dříve jsem měl oblibená videa z youtube kde pod nekterými videy bylo napsáno knihovna. Tato videa z hezkými skladbami, recepty atd zmizela. Je mozné je zase vytáhnout a prehrát. Byli tam nádherné skladby a já si nepamatuji názvy.