» Poradna » Programy

"OBLAST HLEDÁNÍ" přechodně zamrzá., "tento počítač" se otevírá dlouho

Chci-li po zadání "soubor--otevřít" rozbalit adresář přes jakoukoliv položku, která je přímo součástí win nebo přes jakýkoliv program, který pracuje pod win, (rozbalit pomocí rolety nacházející se u  "Oblast hledání"), tak se stane to, že na jednu minutu mně ta roleta (a s ní i celé dané okno) zamrzne. Možná je to způsobeno položkou "tento počítač", která se sama o sobě otevírá asi 40 vteřin. Prosím o radu co s tím. Vir tam nemám, registry jsou v pořádku, přeinstalovávat chci až v krajním případě.

Odpovědi na otázku

Zřejmě je PC v síti a máte v něm namapované síťové disky a tiskárny, které vždy nejprve hledá nebo např. načítá obsah CD atd.

A jak to mám odstranit?

( v sítí PC není. Jde buď o to načítání CD nebo jiných komponentů, tam směřuje dotaz jak to mám odstranit, anebo v tom bude něco jiného ).