» Poradna » Programy

Objekty Active Desktop

Dobry vecer.Mate nekdo poneti, jak zmenit na plose umisteni objektu Active Desktop??Hodil jsem si tam Satellite Tracker z NASA a on se hodil pulkou "za roh" a ja nejsem schopen ho nejak posunout, aby byl videt cely...Diky za rady..

Odpovědi na otázku

Pokud se jedna o www stranku zobrazovanou na plose (pres Vlastni nastaveni plochy) tak staci najet mysi na horni okraj www okna, po chvilicce by se mela objevit listicka za kterou lze cele okno dragnout. Lze menit pozici i velikost, stejnym zpusobem jako u ostatnich oknem -> mysi za okraje.