» Poradna » Ostatní

Objednávka z czc

Objednal jsem si jednu věc z czc na prodejnu, na prodejnu už byla doručena, ale přes víkend jsem zjistil, že mi určitě nebude vyhovovat. Co se stane, když si onu věc nevyzvednu, předpokládám, že ji pošlou zpět na sklad, ale hrozí mi nějaký postih? nebo mi třeba při příští objednávce naúčtují dopravu? nebo mi třeba zamítnou odeslat onu další objednávku? Co myslíte? Děkuji

Odpovědi na otázku

Stačí jim napsat, že objednávku rušíš. Žádný postih ti nehrozí. Dopravu ti nenaúčtují a ani ti neodmítnou další objednávku. Výjímkou je zboží speciálně upravené dle tvých požadavků, což pravděpodobně není tvůj případ.