» Poradna » Ostatní

Objednanie VOIP cez Bitcoiny

Zdravím je možné objednať/zaplatiť VOIP calling cez BTC ? hľadal som rôzne služby ale nenašiel som nič solídne kde beru crypto .Tuším u nás GoPay brána podporuje bitcoiny ale žiada služba ktorá poskytuje VOIP hovory ju nemá . Napríklad čo viem tak hostingové služby ako wedos alebo forpsi či mnoho zahraničných podporuje bitcoinové platby , divné že pri VOIP som nič nenašiel .

Odpovědi na otázku

Našel jsi díru na trhu, tak můžeš začít podnikat a tu díru zaplnit.