» Poradna » Mobily

Obchod play

Dobrý den, mam takovej problem...nejde mi totiž zapnout obchodplay .Kdyz zapnu aplikaci tak muzu klidne cekat 10min. A proste je tam furt bila obrazovka.když sem se koukal do nastaveni tak sem ji nic nesmazal nevim cim to je,uz sem skousel restartovat mobila le furt nic... Kdyby nekdo mel nejakou radu tak bych byl rad .Děkuji předem a přeju hezky den.

Odpovědi na otázku

Smazat cache a data aplikace. Pokud nepomůže, tak obnova továrního nastavení.