» Poradna » Mobily

Obchod Play - nejde spustit, hlásí chybu připojení

Nevíte nikdo proč mi nejde spustit obchod play hlasí mi chybu připojeniale to je dobre.Skousel sem i reinstalaci uz nevim co stim pomoste prosím.//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty."//

Odpovědi na otázku

A s mobilem jsi nez se tak stalo delal co?

Právě že nic prestalo to fungovat ze dne na den

Tak se zkus podivat co mas v system etc hosts dej editovat a melo by tam byt 127.0.0.1 localhost.Zkus to pres total commander. http://total-commander.en.uptodown.com/android

Jednou se mi to taky stalo, stačil restart.

Další expert, který ovládá mateřský jazyk na výbornou..

Pokud dobře čtu, tak tazatel nežádal o zhodnocení svého pravopisu, ale potřebuje poradit s nefunkčním Google Play Store.

Vzhledem k jeho češtině si to klidně mohl rozbít sám. Kdoví jak ovládá angličtinu a co kde povolil.

Nepodařilo se mi dostat na stránku s pravidly poradny a diskuzí na webech ale řekl bych, že tam možná bude pravidlo, že dotaz má být v češtině a to co předvádí tazatel je spíš slušnočeština.