» Poradna » Web a internet

Obchod na FB neukazuje návštěvníkům záložku obchod a tak nemohou vidět produkty

Dobrý den, mám na fb stránku (e-shop), jako správce pridavam produkty (jsou schválené Fb a mám je naskladnene) nicméně na hlavní stránce vidět nejsou a záložka obchod mi ukazuje, že nemám žádné produkty. Když však kliknu na upozornění, že produkt byl přidán, vidím všechny produkty, které jsem přidala dříve.Další věc je, že pokud se podívá někdo jiný na mou stránku, produkty nevidí, ale nevidí ani záložku obchod.Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Pokud se nikdo neozve, tak to bude rozumější řešit s podporou FB.

Upřímně řečeno, zakládat si byznys na platformě, která není tvoje a nemáš ji absolutně pod kontrolou, je naprostá hloupost. FB může kdykoliv cokoliv vypnout/změnit a jsi nahraná, není šance se čehokoliv domáhat. Vím že to slyšet nechceš, ale tak to prostě je a teď vidíš následek. Doporučuji, než se do toho budeš dál pouštět, tak zvaž, jestli není lepší vlastní shop na vlastní webové adrese a přes FB můžeš ten shop propagovat.

Obecně používat FB k obchodu s čímkoliv větším než je toaletní papír je zhovadilost. Takže jděte raději někam kde si můžete vytvořit na webu vlastní obchod.