» Poradna » Ostatní

Obchod googl play

Zdravim,omylem jsem si vymazala obchod googl play s telefonu.Mam android 7.0.Nikde nemuzu najit novou instalaciPoradte co s tim.Pokud dam telefon do tov.nastaveni,urcite prijdu o vse ulozene.Dekuji za odpoved Andy

Odpovědi na otázku

Z normálního telefonu nelze normálně obchod play vymazat a to ani omylem. A pokud se ti to nějakým zvláštním způsobem podařilo skutečně smazat, tak továrním nastavením ho tam zpět nedáš.

Moje hloupost a nevedomost...bohuzel..neda se ta aplikace najit nekde v mezipameti telefonu??Moc se v tom nevyznam...

Nedá. Pokud jsi ji skutečně smazal (i když netuším jak?), tak je prostě pryč. Dostaneš ji tam nejlépe asi kompletním přehráním FW.

Pardon, asi jsi holka, ze jména to nejde poznat

No😀,ale spis starsi holka..proto jsem tak bl...a,a vymazala to.

A jak se ti ho podařilo vymazat? Vždyť to normálně nejde Nesmazala sis jen ikonu?

Ako písal Jack: bežným sp. to nejde. Ale ak predsa sa Ti podarilo, môžeš stiahnúť apk. Ja som to urobil takto, lebo po vymazaní aktualizácii som mal starý google play a ten bol nepoužiteľný (nefungovali žiadne aktualizácie), tak som musel stiahnúť novšiu verziu play.apk a potom ho obchod fungoval dobre.

Ahoj Lubo,dekuju za rychlou pomoc,bohuzel mi to nejde stahnout.Uz si nevim rady.Kdyz si dam...instalovat...nereaguje to,nestahne se to.

Vzhledem k tomu, že ses ani neobtěžoval sdělit tu nejzákladnější věc, o jakém telefonu vlastně mluvíš a ani způsob, jak se ti to povedlo vymazat, tak nevím, jakou radu čekáš. Ne, všechny telefony s androidem opravdu nejsou stejné a různé telefony mají různé možnosti a postupy, co s nimi dělat.

Asus 7.0

To nie je plné označenie - ale to bude asi ASUS ZenPad C 7.0

https://www.apkmirror.com/Povoliť inštaláciu tretích strán. Nainštaluje túto aplikáciu. Potom len dať vyhľadať aktualizácie, ak stiahne aktualizácie - tak je to už OK.