Občasné "zaseknutí MB"

Ahoj, občas, když spustím počítač, se mi načte blackscreen s blikající pomlčkou dole ( _ )a PC nereaguje na tlačítko "reset" nebo "power". Led diody na desce při tom také nesvítí. - Z toho usuzuji, že by deska nemusela správně fungovat. Prosím o radu, díky! :)PS: Deska je to nová, přikládám link: https://www.czc.cz/asus-z170-a-intel-z170/17...

Odpovědi na otázku

Napište zbytek sestavy. Ono to může být dokonce zdroj.Co se týče diod, tak to je sporné, některé desky neblikaj, když fungují správně některé zase ano... A seš si jistej, že to máš vše dobře sestavené? Překontroluj.