» Poradna » Mobily

Občasné nereagování Apple Watch

Dobrý den, rád bych se zeptal vlastním přibližně týden AW5 a po instalaci na WatchOS 6.1.1 se mi stává poměrně často ze hodinky nereaguji když například kliknu na nějakou aplikaci či přímo v těch aplikacích a je jedno jestli je to nativní aplikace od Applu či nějaká jiná. AW sice kliknutí jakoby zaregistrují tím že je vidět že se na tu appku kliklo snad mě chápete a musím třeba 3-4x kliknout než se to spustí a to ani nemluvím o spotify které je skoro nepoužitelné, ale jak píšu je to u každé aplikace. Jen by mě zajímalo jestli třeba nezajít na reklamaci, nebo si počkat na update systému? Rad bych slyšel nějaké vaše zkušenosti popřípadě rady. Předem vám moc děkuji

Odpovědi na otázku

Od vánoc mám taky watch 5 a tenhle problém nepozoruju. Zkusil bych je obnovit a když to nepomůže tak reklamace.

pripadne zkusit beta verzi WatchOS, pouzivam ji bezne bez problemu...Pokud nepomuze, vratit zpet na puvodni WatchOS a reklamovat.