» Poradna » Programy

Občasná pomoc s FoxPro (9) nejlépe z Plzně.

Hledám někoho, kdo by mě občas poradil s programy FoxPro 9 nejlépe z Plzně.Nebo i mimo Plzeň s možnostmi dobré komunikace.Jsem samouk a sem tam bych uvítal pomoc s úpravou dat a s práci v síti.Taky bych potřeboval importovat do Excelu vybraná data z DBF.Prezentovat vybraná data z DBF na netu.Předem dík.

Odpovědi na otázku

s DBF radši pracuju v LibreOffice, protože některé verze Excelu s tím nechtěly pracovat. Pokud chceš nějak prezentovat data z DBF, což je vlastně tabulka, tak můžeš použít třeba Dokumenty Google. Ale záleží na tom, co si pod prezentováním dat myslíš.