» Poradna » Ostatní

Obálka s červeným pruhem

Mám oznámení o zásilce a na tom listu je červený pruh. Dále u toho bylo ve schránce nějaké poučení a kecy o správním orgánu.
Co to může být? Vím že soudy mají zelený pruh. Červený jsou organizace atd nebo ne?
Můžou policajti zasílat i s červeným nebo používají i modrý pruh?

Odpovědi na otázku

Ach jo. Kam ten svět spěje. Místo vyzvednutí obsílky se zeptáme na fóru o informačních technologiích, jestli náhodou někdo neví, co bude pravděpodobným předmětem obsahu.

Protože to vyzvednout nemůžu a telefonicky mi pošta nic neřekla :(

Jakto, Máte celý týden práci od rána do večera ? Mimochodem, asi by jste mohl vědět, co jste v poslední době vyřizoval, nebo spáchal, nebo navštívil úřady, neplatil hypotéku atd...

Protože jsem mimo domov.
Pošta mi nabízí zásilku doslat do místa kde jsem- ale nevím jak dlouho to bude trvat a taky nevím kdy se vrátím a kvůli nějaké zásilce o které mi pošta ani neřekne kde je nebudu jezdit z jižní Moravy do Strednich čech

Danieli, nech si to preposlat tam kde jsi ted, za dva dny to mas. A ty ostatni blbce co z tebe delaj hned neplatice, neposlouchej. Muze to bejt klidne omyl, mohl bych vypravet.

a víš proč se zeptáme? protože náš zkorumpovaný stát tě obere a ani o tom nemusíš vědět! tak proto ty arogantní hlupáku!

Google - hned první odkaz na dotaz "Obálka s červeným pruhem" - http://www.abclinuxu.cz/blog/salamovo/2009/4/obal... ... -- občas mi připadáte jak tupouní. Všude se to omlýlá pořád dokola. Google ví ! ! !

POZOR ! pokud nepřeberete tento Příkaz na poště, tak po 10-ti dnech od uložení nabývá právní moci, i když jste si jej nepřevzali !

Danieli neboj se nastup do vykonu trestu neni s cervenou