» Poradna » Web a internet

OAuth2 - refresh access_token

v Postmanovi v authorization code grant flow mi nefunguje refresh access_token resp. když o něj požádám s client_secret, je to OKkdyž ale z těla vypustím client_secret a nahradím ho v hlaviččce za Authorization SharedKey XY, dostanu 400 bad request:{ "error": "invalid_grant", "error_description": "client application is not authorized."}potřebuju zprovoznit ten druhý způsob, aby nebylo nutné posílat client_secretporadí někdo, co s tím?díky

Odpovědi na otázku

ještě doplním, že stejný SharedKey mi v jiných requestech prochází, čili ten mám správně