» Poradna » Ostatní

O2TV Sport Pack vs app. Google Home

Ahoj, rád bych si předplatil O2TV Sport Pack. Zajímá mě, zda někdo neřešil, zda jde sdilet video z telefonu přímo do tv skrze app Google Home a případně v jaké kvalitě? Jde sdilet jen přímo obrazovka, nebo je možné skrze app odeslat obraz do Smart TV.Nebo je lepší cesta pořídit Chromecast?Děkuji

Odpovědi na otázku

Aplikace O2TV na androidu umí cast přímo do smart tv.

Tak to by mě zajímalo kde to najdu?

Skrze aplikaci Google Home do TV - predpokladam ze tim myslis vestaveny Chromecast v AndoidtTV… pak by porizeni samostatneho Chromecastu do HDMI moc nedavalo smysl.

Televize nemá vestavěný android - proto řeším, jak dostat O2 TV do Smart TV (50PUS6262).Zda to jde nějak z telefonu pomocí DLNA (případně jak)? Nebo jít a koupit Chromecast 3?