» Poradna » Mobily

O2tv satelit alternativa

Dobrý den chci se zeptat je nějaká satelitní alternativa jako O2TV nebo Horizon od UPC myslím třeba videotéku nebo dívání se na televize přes mobilní zařízení.Doma máme VDSL linku 40MB a realná rychlost je okolo 20 takže pokud by se někdo díval na televizi internet by byl o hodně pomalejší a jelikož jsme na okraji města není zde žádná optika tak se ptám

Odpovědi na otázku

A to ti kto povedal ? Mám VDSL 20 MB a mám na tom 1PC, 2 NB a Magio TV v HD kvalite a o nejakom spomalení neviem . Mám aj satelit Skylink , ale kabel je kábel !

Souběh TV a internetu ošetřuje tzv. flexi režim. Ten na vaší lince zajišťuje maximální možnou rychlost internetu a zároveň dokonalý obraz a zvuk TV. Během sledování televize tak může flexi režim krátkodobě snížit rychlost internetu o cca 3 Mb/s. Po vypnutí set-top boxu se rychlost připojení k internetu zase vrátí na původní hodnotu.