» Poradna » TV, audio a video

O2TV - titulky

Dobrý den, doma máme 3 O2TV set-top boxy, na jednom z nich lze zapínat při sledování pořadu titulky (samozřejmě u programů, které tuto možnost nabízejí jako např. HBO) , ale u zbylých dvou set-top boxů lze pouze změnit jazyk pořadu, ale zapnout titulky nikoli. Nemáte s tímto někdo zkušenost? Děkuji

Odpovědi na otázku

Jo jednu zkušenost mám. Sice né s titulky, ale to je jedno. Nejlepší je kontaktovat O2 podporu a nechat si poradit tam.

Dobrý večer. Máme novou O2TV digitální. Jsem neslyšící a vyzkoušel jsem o titulky podle informací. Nefunguje a také do prdele. Ale pozor Mám televizor LG. Prosím , jak mám postupovat přesné.Diky moc