» Poradna » Mobily

O2 tv

Ahoj, plánuji zřízení služby o2 tv. Měl bych prosbu, na nějakého současného uživatele. Jestli je možné v jeden moment sledovat jiný program živého tv vysílání v rámci připojených zařízení, prý se dají naráz připojit až 4? nebo je to nějak limitováno? Diky

Odpovědi na otázku

Nejsem si zcela jist, ale myslím že je tím míněno připojení až čtyř zařízení k jednomu programu, čili lépe řečeno jeden pořad lze sledovat až na čtyřech zařízeních.

Ahoj, každé připojené zařízení může v jeden moment přehrávat libovolný program ;) limitován je pouze počet aktuálně připojených zařízení na 4

Poctem si nejsem jist 4-5 aktivnich zarizeni, nicmene se to chova "nezavisle". Tzn, muzes kde chces koukat na co chces, najak se to neovlivnuje.Pa.