» Poradna » Mobily

O2 blokace premium sms a audiotex

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat jestli někdo rozumíte nastavení blokací v aplikaci moje O2.Konkrétně se mi jedná o blokace premium SMS a MMS, kde je možné vybrat jednu ze čtyř možností nastavení : SMS ERO , SMS EXD , DMS , SMS - chtěl bych zablokovat úplně všechny premium SMS. Dále pak chci blokovat Audiotex, kde jsou 2 možnosti : Audiotex ERO a Audiotex.Zase chci blokovat komplet.Nechce se mi volat O2 a věřím, že mi tady někdo dobře poradí.Díky mocTomáš

Odpovědi na otázku

Když chceš blokovat všechny, tak zablokuj všechny. Nebo to nejde? V čem je problém? ERO budou asi erotické, DMS jsou dárcovské, EXD netuším.Něco o tom je zde:https://www.o2.cz/osobni/forum/

v takových případech volám operátora, což je grátis u těch hlavních a požádám ho o provedení akce. Pak mi přijde několik sms s tím co byli provedeno a jsem požádán i hodnocení. Logicky dám samé plus aby mi příště tam neujel autobus a zase mi pomohli

Na zkoužku jsem se zaregistroval na premium a ted mě přišlo vyučtování faktůra za období 08.09.-07.10. 2021na 5.353 Kč a to mělo být na 1 MĚSíC NA ZKOUŠKU ZDARMA TAK JSEM TO ZKUSIL A PŘIŠLA MĚM DNES FA NA ZAPLACENÍ 5.353.- Kč tak tomu vůbec nerozumím a ani nevím co s tím mám dělat ? uhradil jsem to převodem na účet 209090692/0300 O2 Family a ted mě to nejde odhlásit prosím poradte co s tím mám dělat ?? díky za odpověďr.fesoj@seznam.cz Josef PuchingerNEJSEM TAKOVÝ ZNALEC PC JE MĚ 80 LET ALE SNAŽÍM SE !!DÍKY MOC ZA RADU MŮJ TEL. +420 606862096