O2 a omezování rychlosti u tarifu O2 aktiv?

Zdar lidi,mám malý dotaz mám od O2 internet aktiv (40Mb/s) a mám problém se stahováním z internetu.Dřív mi rychlost stahování dosahovala i 3 mb/s při stahování 1 souboru (share-rapid)Poslední dobou když zapnu stahování,tak rychlost kolísá od 250 do 350 kb na 1 soubor.Podle hotline share-rapidu.je u nich vše v pořádku.Což je pravda,protože při zkoušení stahování u známého jelo stahování plnou rychlostí.Stahovat jsem zkoušel na 3 různých PC (zapojených do routeru,ale při zkoušení vždy zapnutý jen jeden).všude stejný výsledek.Router jsem i vyresetoval (hardwarovým tlačítkem) a znovu vyzkoušel a výsledek stejný.Ještě takový dodatek.... Když stahuji jeden soubor,jedu max rychlostí 350 kb/s (share-rapid)Když stahuji 3 soubory zárověň,tak se všechny stahují taky zhruba stejnou rychlostí.Dřív to fungovalo tak,že když jsem stahoval 1 soubor jel max. rychlostí,co moje linka dokázala (až 3 mb/s)Když jsem stahoval 3 soubory zaráz,tak jel každý kolem 1 mb/smám win 7 a na ostatních pc je win XP. router Huawei od O2Na O2 mi řekli,že moje linka funguje jak má.Proto bych se rád zeptal na Vaše rady,kde by ještě mohla být chyba a jak by se dala řešit.PS: když se spustí stahování,počáteční rychlost vyskočí i na ty 3 mb/s,ale sekundu na to rychlost spadne na max 350kb/s.Myslíte že to O2 nějak blokuje?Díky za Vaše rady

Odpovědi na otázku

Chyba nebude v O2, ale ShareRapid lže a jsou přetíženi.

Mám stejný problém. Na koleji mi to stahuje tak rychle, jak má ale doma pod O2 to stahuje kolem 400kB/s což je výrazně nizší než to bývalo..

pokud se nedivas na videa tak fupicek 30mb staci

Čau,mám stejný problém a pěkně mě to vytáčí už. Na 100% je to chyba poskytovatele. Pokud stahuju např. nvidia.com ovladač na gr. kartu, tak stahuji plnou rychlostí 3MB/s, pokud share-rapid, ulozto a pod. rychlost asi 300KB/s na soubor. Share-rapid mám taktéž zaplacený.