» Poradna » Programy

Nvidia zastoupení

Existuje v ČR zastoupení nvidie nebo jejich technická podpora??

Odpovědi na otázku

Čo sa týka európy, je tu: eu.nvidia.com ...

No vim ze Igor Stanek je PR pro stredni a vychodni Evropu, ale jak je to s pobockou nevim na eu.nvidia.com neni presmerovani na ceske stranky

Zajímá mě někdo s kým se domluvím česky kvůli problému s ovladačema.

Na stránke Nvidie som dal autodetekciu na stiahnutie potrebného balíka ovladačov. Musím dodať, že cez Operu nechcelo autdetekovať, tak som výnimočne na tento prípad použil prehliadač explorer. Tu je tá stránka:www.nvidia.com ...

Díky za pomoc. Já už nejnovější ovladače pro vistu a gf8800gt mám. Problém je v tom, že mi při 3D aplikacích ( hry CRYSIS, STALKER, 3Dmark 06, ) hra spadne do černé obrazovky a vyběhne na liště hláška ( ovladač zobrazení nvlddmkm přestal pracovat a byl úspěšně obnoven ). - to už se někde řešilo ale již dříve a nevím s jakým úspěchem. Intervaly tohoto problému jsou různé 2 min až 2 hod.

Asi hľadáš toto, polistuj dole, je tam návod na opravu:www.mojevista.cz ...

O tomhle vím, jen nevím jestli to je na 100% funkční. Chtěl jsem znát názor někoho z nvidie.

podpora nefunguje ani kdyz jim napises perfektni anglictinou, az na vijimecne firmy typu eizo nanao apod.