Nvidia T600

Zdravím, myslíte, že je dobré si na hry koupit Nvidia T600?Dle recenzí a testů, třeba na youtube, má jít poměrně o schopnou GK, někde mezi 1050Ti a 1650 Super, na CZC za 4500.Trochu mě děsí ten form factor té karty s tím minimálním větráčkem. Nebude se to přehřívat při hraní?Test na youtube: https://www.youtube.com/watch Odkaz na kartu: https://www.czc.cz/hp-nvidia-t600-4gb-gddr6/... Děkuji za názory.

Odpovědi na otázku

40W kancelarska karta ma vykon ako 75W herne lowendy? A tomu aj veris?

Tak pokud se podíváš na to video, tak podává v hrách lepší FPS, jak 1050Ti.

tak ju kup. Chvalia ju vo viac videach, rovno kup aj stuple do usi alebo noise canceling sluchatka

citam si o tej karte a zacinam sa priklanat k tomu, ze to bude vykonne niekde okolo 1050 bez TI. Je to rovnaka generacia ako 1650, ale na polovicnej frekvencii, cize bude mat zhruba polovicny vykon. Porovnani 1650 vs 1050/ti najdes na ytb hocikolko...

este ma 1650 viac vypoctovych jadier 896 vs 640

Proč teda podává očividně lepší výsledky, jak GTX 1050Ti? Taky mi to přijde divné, na to jak je ta karta malá a málo chlazená, jaký má výkon.Já si teď stavěl nové PC s Ryzenem s integrovanou grafikou s tím, že bych si občas zahrál třeba Forzu (nemám problém jít na menší detaily), ale přijde mi, že se u toho ten Ryzen potí více, než je zdrávo. Vím, integrovaná grafika není na hry, ale je to PC na práci, ty hry jsem na tom jen zkoušel.Nevím, jestli proti té integrované grafice v Ryzenu má smysl do toho chodit. Co srovnávám FPS ve hrách, tak nějaké zlepšení o 20-30 fps dle hry by tam mělo být.Samo, že bych si rád koupil raději nějakou 1650 Super nebo v dnešní době už možná 3050ku, ale dávat za low end kartu 12 tisíc? To ani náhodou, to si radši koupím Playstation nebo Xbox a počkám si na něj pár měsíců.

piatok bol chlapik a chcel kupit kartu, nasli sme iba 3070ti za 1400€. Neviem aky ryzen mas, ale imho to quadro bude kusok vykonnejsie ako 5700g, ale nie o tolko aby sa za to oplatilo davat skoro 200€.

Jenom tak na okraj, u integrované grafiky v Ryzenu strašně záleží na propustnosti RAM, každý GHz je znát a dual channel je naprostou nutností (single channel znamená 30-40% propad výkonu grafiky)

Nedoporučíte nějaký test, kterým bych otestoval, jak mi to jede proti hodnotám jiných? Mám dual channel, ale není to žádná extra dobrá RAMka. 2x16GB HyperX beast 2933MHz

aky chces test :) v kazdej recenzii na graficku kartu mas testy. Jednoducho si najdi na ytb ako ide dana hra a porovnaj ako ide tebe.

Myslel jsem, jestli neexistuje nějaký benchmark typu - GPU Vega 8 otestávno XY krát s průměrným výsledkem X, váš výsledek je 10% pod průměrem...

Neexistuje, protože tohle si na hry nikdo nekupuje, je to blbost. Není to herní karta a nesmíš věřit všemu, co někdo tvrdí na netu nebo předvádí na youtube.

Zrovna včera jsem na YT viděl video kde zkoušel T1000 v porovnání s T600, takže materiál se najde. U novějších her to zvládá FHD na low kolem 30-40FPS avg.ů.. T1000 to dává někde 40-50