» Poradna » Ostatní

Nvidia Shield Pro 2019

Máte někdo v plánu kupovat nový Nvidia Shield Pro 2019? Jestli ano, tak proč? Ta krabička se mi líbí a možná bych si nadělil předvánoční dárek.

Odpovědi na otázku

Kup si radeji Nvidia Shield 2017 za stejné peníze a máš k tomu herní ovladač.Taky jsem čekal co se změní.Raději si nechám svůj 2017.

Tak jo. Podařilo se. Vydražil jsem na Aukru za 2700,- Kč Nvidia Shield 2017. Je u toho dálkový ovladač i herní gamepad. Už se těším jako malý jarda na novou hračku. ☺

Za mě koupit předchozí, používám na dvou tv, takže mám 2x herní ovladač, a hlavně to nové ovládání bych blil, to staré je úplně boží...výkon plus 20% zanedbatelny pokrok,takže není důvod pro nové

Tak tohle jsem nečekal. Verze 2019 má opravdu jen jiný ovladač :D https://youtu.be/RhvHp8uK3DkZa ty prachy bych to nekoupil. To už raději PS4 nebo XBOX... sice Xbox nezvládá suprově 4K videa z Kodi, ale kdo by taky chtěl zatěžovat linku 50GB filmem, že :D

Tak já bych to primárně použil na přehrávání filmů z Netflixu a pak jsem uvažoval i o příležitostném hraní přes Nvidia Now. Herní PC nemám a do "velké" konzoly jít nechci. Máte s tím někdo zkušenost?

Proč přesně nechceš "velkou" konzoli? Za ten Shield + ovladač dáš dohromady 7000kč. To je pěkná pálka za krabičku, co vlastně nic moc neumí. Jaké máš internetové připojení? Co když zjistíš, že streamované hry přes Now se ti trhají nebo je tam takový input lag, že jsou nehratelné? Taky se může stát, že když zrovna budeš chtít hrát, bude výpadek připojení nebo že nVidia tu službu zruší, neúměrně zdraží atd. Takový Xbox One stojí 5000, takže ušetříš 2 tisíce, hry můžeš koupit za pár šupů (časté akce + bazar) budeš mít mezi nimi i větší výběr, hrát je kdykoliv lokálně, Netflix to umí taky... Je to tvoje volba, ale přijde mi hodně neúměrné dát 7000 za krabičku, která umí hry streamovat za kdovíodkud v kdovíjaké kvalitě za kdovíjakou cenu, když si můžu za 5000 koupit normální konzoli, na které mi ty hry poběží nativně a jako bonus ji můžu použít třeba i jako DVD/BR přehrávač (ano, tyto média jsou na ústupu, ale je to dobrý bonus).

To jsou silné argumenty. Mne by přesto zajímaly praktické zkušenosti nějakého majitele Shieldu. Ano, konzola by byla na hry lepší, ale je tady reálné nebezpečí, že bych věnoval hraní více času, než jsem původně chtěl. Už by bylo těch závislostí moc. Navíc to bude moje první zařízení s Androidem a tak bych se s tím trochu seznámil. Doporučují mi starší model 2017 s herním ovladačem. Ten se dá koupit v ČR nový se zárukou za necelých 5000,- Kč. Kompatibilitu internetového připojení nemám jak otestovat. Jen takové ty standardní webové měřiče rychlosti. Je otázkou, kde jsou místěny serery, ze kterých se to streamuje, příp. servery Netflixu.