» Poradna » Notebooky

Nvidia nefunkční ovladače - modrý monitor

Ahoj, existuje nějaká podpora NVIDIA v česku? Nebo jestli mi někdo poradí s problémem byl bych rád. Včera jsem aktualizoval ovladač Nvidia na verzi 378.78 po instalaci mi NB běžel cca 5 minut potom modrá obrazovka a restart pořád dokola než jsem ovladače odinstaloval. Koukal jsem do "prohlížeč událostí" kde bylo napsáno: úroveń kritická, zdroj kernel-power, id události 41 kategorie 63 - "Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení. ". Jedná se o NB s GTX 1050Ti. Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Nechápu ten modrý monitor. Takže nyní je ten monitor pořád modrý? Nebo to všechno funguje jen tam nejsou ovladače?Je tedy nějaký problém stáhnou starší verzi ovladače a nahrát tu?

Modrá smrt skočí tam smutnej smajlík naběhne do 100% a restart. Když ovladače odinstaluju vše funguje jak má tedy nevím zda pak bude fungovat grafická karta Ge Force když nebude mít ovladače. Když nahraju starší tak to funguje ale pořád to chce aktualizace. Jde mi spíše o to že někde musí být problém grafická karta je to nová tak přeci jí nemůžu mít stále bez aktualizace.

Tak spusťte počítač v nouzovém režimu bez ovladačů. Odinstalujte ten driver. Pokud se stalo, tak stáhněte předchozí verzi ze stránek Nvidia:http://www.geforce.com/drivers/results/114460Spusťte instalaci, nedávejte expresní, ale vlastní. Odškrtněte experience, je stejně na prd a akorát tam sype bordel. Dole bude zatržítko "provést čistou instalaci" či tak něco. To zaškrtněte. No a zkuste to nainstalovat.To je pro případ, že chcete aktuálnější ovladače. Jinak je u NB celkem dobré instalovat ovladače ze stránek výrobce NB, nikoli ze stránek Nvidia, byť to v 99% případů bývá jedno.Pokud by to nepomohlo, tak zkusit jedině DDU, ten by to mohl všechno pročistit a pak nahrát ty nové ovladače znovu.http://www.guru3d.com/files-details/display-dri...

Koukam na netu, ze nejste sam s problemy. Hodte tam zatim, nez to nV vychyta, starsi ovladac.A jeste poznamka - kdyz ovladace grafiky ve vasich hrach nezlepsuji stabilitu, vykon, nebo neprinaseji nejake zajimave bonusy nebo neopravuji kriticke chyby, tak je nema cenu menit.

Nedivil bych se pokud by tam byly mouchy. Dělali nějaké harakiri pro zvýšení výkonu v DX12.

Prozatím jsem tedy udělal aktualizaci přes správce zařízení. Po aktualizaci mám verzi 376.82 tak uvidíme jak to bude šlapat novou dávat zatím nebudu snad to dají dohromady.