NVidia Jetson TX2 ako kancelárske či domáce PC

Čaute je podľa Vás NVidia Jetson TX2 použiteľný ako plnohodnotná náhrada kancelárskeho PC? - Dá sa na tom pustiť ubuntu.- Má to 8 GB ram- celkom výkonný procák. - oproti iným ARM doskám aj výkonnú grafiku- Keby sa tam pripojilo rýchle SSD, veľký 4K monitor, myš a klávesnicu tak tomu už asi nič nechýba? Či?Plusy sú:1. žere to menej elektriny takže to šetrí životné prostredie a aj peniaze2. A taktiež to zaberá menej miesta 3. a je to menej hlučné ako bežné PC.Nevýhoda je asi len v tom že sa tam nedá spustiť Windows. Alebo dá? Viem že existuje Windows 10 pre ARM a dokonca podporuje spúštanie X86 bináriek na ARMe? Takže asi jediná prekážka bude ohnúť bootloader windowsu tak aby nabootoval aj z tejto dosky?

Odpovědi na otázku

Podľa toho čo som sa zatiaľ dočítal to vyzerá tak že Windows 10 podporuje len Snapdragony a tegra s nimi neni binarne kompatibilná :(