» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nvidia gts 430 aktualizace win 10 mrtva pc nenaběhne s ní ani do biosu

dnes jsem měl od win 10 hlašku restartujte pc pro aktualizace po aktualizacích mi nejde grafika nvidia gts 430 ani bios mi to neukáže do dnes bezproblémová grafika dal jsem jinou grafiku jen pracovní 256 mb a pc jede kdepak asi soudruzi v microsoftu udělaly chybu . bojím se že tu gts mohu už jen vyhodit.

Odpovědi na otázku

Zkus jí v jiném PC. Jinak na MS to neházej. Je to 10 let starý křáp, který už má svoje za sebou a chcípnout mohl i během přípravy kávy a kávovar bys z toho také nevinil.

grafika neni sice nejnovější ale do aktualizace makala jak měla po restartu který chtěl win pro aktualizace už pc nenaběhlo pomohlo až vyměnit grafiku a no ta bene win chce přeinstalaci jednou mne pustil do win 10 a pak už chtěl jen opravovat problémy a nejdou ničím opravit tak že věřím tomu že jsou za tím aktualizace.

Už jsi ji otestoval v jiném PC, zda funguje nebo ne?Pokud jinde funguje a pokud se s jinou grafikou dostaneš do Windows, zkus obnovit systém do bodu obnovení, kdy to fungovalo.

A pokud reaguješ na konkrétní příspěvek, neodpovídej na původní dotaz:https://ctrlv.cz/shots/2021/10/16/iufe.png

o bod obnovy jsem se pokusil bohužel bez úspěchu od té doby selhávají jakékoliv pokusy o opravu systému a win 10 mi hlásí že nemohl být zaveden když dam opravit do jakéhokoliv režimu prostě to nejde jinak do bodu obnovy jsem se dostal až s náhradní grafikou také od nvidie ale s gt400

preco si zrazu prepol zo zavady grafickej karty do zavady OS? Si si isty, ze vies o com pises?

před chvílí jsem vzal grafickou kartu k známému a u něj bez problému naběhla v mém pc po dnešní aktualizaci systému ne a po výměně grafické karty jsem se 2 x dostal do win 10 a po te windows nešli spustit grafika založní slaba naběhla po každé takže spadly i windows a nastroje pro opravu nereagují jinak ta grafika je gtx450 v úvodu byl překlep

pardon gts

takze si sprav cistu instalaciu windows a mozno cestou prides na to, ze mas vadny niektory komponent v PC. Alebo to pojde ako ma.

teď už jde nová instalace systému pomohla aleb byl v tom problém nevím jestli win 10 hrabou někam kam nemají ale pomohly win8comakamarad v těch naběhla a pak už šla i v 10 ale, po instalaci aktualizaci nešel pc ani do biosu prostě tma.

Představte si tu zvláštnost, že čeština zna velká písmena na začátku vět. Tečky na jejich konci a čárky k oddělení vedlejších vět. Když už nic jiného prospívá to srozumitelnosti daného textu.

Asi ti odešla. Protože já jedu na Win 10 21H2 a funguje. A zkoušel jsem i Win 11 a i s ním ta grafika funguje. Jo a není to GTS 430, ale GT 430.

už jde také. pomohlo ji dat do jiného pc a pak spět.

spět.... jako vyspět ? Nauč se trochu srozumitelně formulovat slova protože i tvoje ostatní příspěvky se opravdu špatně chápou. Kdo to má po tobě louskat.