NVIDIA GeForce 4 MX 440 with AGP8 Malý výkon v 3D Marku

Mám graficou kartu nVIDIA GeForce 4 MX 440 with AGP8 a základní desku ASUS A7V8X-X Series 256MB RAM / 300MHZ a CPU AMD ATLON 2200+XPPři hraní her se mi cuká obraz např. VIETKONG, Black Hawk Down, a podobné i při základním nastavení detailů a rozlišení tak i při maximálním. V testu 3D Mark 2001 jsem dosáhl s těží 4400 bodů. Ovladačů jsem zkusil asi 10 a výsledky se lišily řádově ve stovce bodů, stáhl jsem si i nové ovladače k desce a i potom se nic moc nezměnilo, BIOS je OK. Deska taky i grafárna je v pohodě zkoušel jsem je za nové.Kamarád má stejnou grafiku ale AGP4 desku MICROSTAR 256 MB RAM CPU 1700+ a výsledky v pohodě 5200 bodů. Nastavení máme stejné!Co mám udělat, aby mi chodila tak jak má?? Má být prý cca 6500 bodů Předem děkuji za odpověď snad mi pomůžeteDíky Němec

Odpovědi na otázku

Podívej se jestli nemáš v ovladačích karty zapnutej antialiasing jestli jo tak to vypni.Jestli si to tam někdy povolil tak i po přeinstalování ovladačů to tam zůstane.Možná že budeš mít problém jinde ale mě to dělalo přesně to samý a důvod byl zapnutej antialiasing.Blackheat

Zrejme si koupil SE verzi s polovicni sbernici AGP a pak je tvuj vysledek az, az vynikajici. Neni Geforce jako Geforce a pri nakupu je treba s tim pocitat.

To sem napsal zvast S pametmi na polovicni sbernici ( jak se mi tam dostalo AGP ? ), normalni, spravne GF4 MX 440 pouziva 128-bitovou pametovou sbernici.

S detonátorem 30.82 WHQL jsem na kartě G4MX440 64MB, CPU Athlon+1800XP, pamětma DDR333 512MB,desce Soltek SL-75DRV5, WinXPsp1 a bez jakéhokoliv nastavení detonátoru udělal 5550 Marky...To sem zkoušel naposled:WinXPproSP1, Soltek SL-75DRV5, CPU Athlon +1800XP, G4MX 440SE 64MB, 512 DDR 333Mhz Samsungnastaveno na defaultrozlišení 1024...detonator 30.82...5550Markyrozlišení 1024...detonator 51.75...5539Marky

O 6500 bodu s GeForce4MX440 si muzez jenom nechat zdat. Ja mam na XP1700+ a tu grafiku, kteru mas mam 4600 bodu.

zkus v biosu nastavit AGP 8x a jinak tato karta dělá opravdu 6000 bodů.