» Poradna » Programy

Nuda na PC

Hoj, hrozně se nudím na PC a nevím co dělat. Potřebuju poradit nějaké další věci jako je- programování, mixování hudby, grafika... To sem zkusil ale moc se mi to nelíbí. Co dalšího ještě je? Díky

Odpovědi na otázku

Programování je VELICE široký pojem. Programování Win aplikací, mikrokontrolerů, PLC, parametrizace frekv. měničů...jinak psaní novinových článků, psaní knih a románů, konstrouvání strojů, návrhy elektronikých zařízení, simulace el. obvodů, návrhy desek plošných spojů, projektování el. rozvodů, projektování mostů, domů, animace filmů, komponování hudby (není mixování) s fyz. klávesami, modelování fyzikálních systémů (třeba v Matlabu nebo Octava) a stovky jiných věcí.

Neber PC jako modlu, kolem kterého se vše točí. Najdi si zábavu jinde.

no jako jo ale když už si ho koupíš tak co s nim

ROFL

Zkus piskoviste.

To tě docela lituju. Co takhle zvednout zadel od počítače a když už máš prázdiny, zkusit si užívat léto?

Co když si nemocný a ven nemůžeš?-.-"

a cokdiž zrovna prší či je blbé počasí a nebo nemůže slunce

IMHO by pro mne bylo docela zajímavé kdyby někdo zveřejnil jak počítačem jednoduše řídit a sledovat nějaký vnější proces. V éře MS DOS, BASIC a SYSMAN to bylo celkem jednoduché, v době woken od XP výš si to systém hlídá a k přístupu třeba na LPT ( nehledě to, že se už moc nepoužívá) jsou potřeba různé hifikundace co jsou mimo moje chápání.

citat vzdelavat sa, ale to sa da aj bez pc niekde pri vode

"programování, mixování hudby, grafika... To sem zkusil ale moc se mi to nelíbí."
To by som teda chcel vediet co vsetko si v spomenutych oblastiach skusil. Otvorit program, cumiet na to ako puk, zavriet program. No vidis, uz si aj DJ, aj grafik, aj programator, co by si este chcel? To ti k zivotu uplne staci, nesranduj aby si bol mudrejsi. Ale aj napriek tvojim obsirnym zaujmom by som ti doporucoval, ako tu uz bolo vyssie spomenute, zobrat lopatku a vedierko a stavat kolaciky v pieskovisti. To je asi pre teba to najlepsie, co mozes s PC urobit.

Mně to u PC taky nebaví. Proto ho za trest vypnu a půjdu pryč.

Kdyby to aspoň byla trochu inteligentní provokace?

Hledej v tom jinotaj Za " moc se mi to nelíbí " se vlastně skrývá něco jako " vůbec mi to nejde, protože jsem čekal že to půjde samo od sebe "

Zkus internet. Ten je tak velkej ze v nem urcite najdes neco co te bude bavit. Internet totiz neni jen www.zive.cz

Rozebrat a složit pc do šroubku na čas.

Preinstalovat widle.

Pokud ti je nad 14 let, Tak je to nemocná otázka. Co třeba si najít partnera pro sex? Potom tě nějaký PC nebude zajímat.

Bacha, co když mu je 14 a jeden den, to je taky "nad 14" koleduješ si o flastr za ohrožování mravní výchovy mládeže

No - pokud si to rozdává čtrnáctník se čtrnáctnicí, tak jsou to (prý) jen takové nevinné dětské hrátky.
BTW - chtip: Pán sbalil na ulici pracovnici pro styk s veřejností, ale na pokoji se mu zdálo, že je nějak moc mladá. "Slečno, kolik je vám let?" "Třináct." "Ale to je hrozné!" "Proč? Vy jste pověrčivý?"

To je pro decka. Chlapi si vypijou.

Jistě, potom zjistí, že zábava je pryč a jdou pít.

když není na PC co dělat tak rpoč tam sedíš? není to zbytečná energie? běž radši na koupaliště nebo do řeky kde si užiješ víc a budeš z toho mít alespoň nějaký zážitek ...

tak na PC jde delat snad velke mnozstvi veci.Spise me zajima co si doposud delal na tom PC kdyz uz nevis co delat.A kdyz uz te to nudi tak si najdi jinou zabavu treba jako ja jsem si nasel na netu vystrihovanky v PDF a ted lepim

aj ja chceeem ;)

World of Warcraft :D

zaloguj se na Tra.vian aspoň na čtyři světy a v každém to pořádně rozjeď a budeš mít postaráno o zábavu na celý prázdniny :D

bonus: založ vlastní alianci a řeš problémy spojené s jejím vedením, to ti taky spolehlivě zabije hafo času :D

Jen nehraj trav.iana je to hrozný žrout času! Nemohu se od toho kolikrát odtrhnout, FUJ. Pořád nějaké zprávy, otravné prosby, organizace (vedu 60 lidí)...

Jenže prázdniny nejsou o tom, aby zabily hafo času! Prázdniny si máme užívat, nebo něco pro sebe udělat v oblasti duchovní ( např. učit se ). Ale s prázdninami něco podnikni, jednoznačně souhlasím s těmi mnohými, co psali podobný názor, jako teď já. S takovou za chvíli shniješ a skončíš na ulici jako člověk bez budoucnosti, ty líný fracku! ( pro Fryje )...

Ten člověk se ptá co má dělat. Místo hloupých keců a kritik, které si pravděpodobně umí domyslet anebo které mu říká každý, byste mu mohli poradit skutečně nějakou kloudnou činnost. Ať už u PC a nebo venku.Na dnešní společnosti mi hrozně vadí že lidi prostě neumí dělat věci jen tak pro zábavu, ve všem hledají soutěž. Jde se hrát fotbal? Všem jde o vítěztví a ten kdo zaostává je vytlačen z party. A tak podobně...

jasné :D

Ještě jinak: Pokud máš prachy,zkus hledat nějaký zájezd. Pokud je nemáš,zkus hledat nějakou brigádu.

Velice dobrá možnost!

tak ja nevim, ale najit brigadu na programovani mi prijde nemozne... vse je na plny... Myslim vyvoj aplikaci v C, C++, Delphi... HTML, jQuery apod mi prijde nudny...

Však je leto, tak treba ísť makať kľudne aj na stavbu :) . Aspoň sa naučí držať v ruke aj iné nástroje, než mys a klávesnicu. A neskôr pri domácej rekonštrukcii si nebude musieť najímať na každú blbosť nejakého fušera (vlastná skúsenosť )

v html se od kdy delaji aplikace ? a vubec od kdy je html programovani ? :O

Mysli pako!

stačí otevřít internet tam je záavy zbytečně moc

Zkus nějakou babu. To pak ani na to PC nebudeš mít prachy.
Neber PC jako samoúčelný nástroj. PC je jen prostředek k dosažení nějakých cílů. Jestli nemáš žádný cíl, tak těžko radit.

PC není účel, ale prostředek.

Ahoj, dal/a by jsi mému přiteli prosim hlas ? http://apps.facebook.com/jednadvacitka-soutez/Pokud ti to nepujde zkus vlést na http://www.facebook.com/jednadvacitka.czDej že se ti libi stranka a pak by ti mělo jit mi dat hlas. (Kdyžtak fotka v modrém dresu vedle rozhodčího)

ach muj boze.To sou odpovědi : sedni si k piskovisti, vypni pc. boha kdo vas udělal ? Kráva s volem ?Takovy odpovedi jsou JASNĚ mimo téma, nechápu proč to nemažete.Jasně užívej si léto, vy ste blbečči.Kdybyste měli odpověd trochu víc k tématu tak bych nic neřek, ale toto.Na PC bývá nuda když chces aby na něm byla nuda. >>> Internet , najdi si co tě baví , na co myslíš , čti si , nebo si najdi něco co by tě bavilo. Když nechceš , nuda nebude.

Nech si ty kecy pro sebe jo!

ty si kokot

on je

Kreténe

Já nechápu proč se do něj tak serete...At si dělá každej co chce a je..Jestli ho baví Pc a je to pro něj modla tak jen at u toho sedí...Bude se v tom víc a víc zdokonalovat a bůh ví třeba bude jednou někde ve firmě dělat programátora....a vy bude u té vaší lopaty na pískovišti....A je jasně napsáno:Nuda na PC.. a vy mu dáváte rady který vás někdo naučil nebo který máte ještě od komoušů proberte se je to jeho ŽIVOT a ne váš...Ovce

ja se taky dost nudim ale jediný co ti mužu poradit tak to je ze divat na simpsnovi to me vždycky bavííííí (a nikdy me to neomrzí)

POLADMI

Taky se nudim.

Tak třeba já už 7-mým rokem na PC kreslím a následně animuji s přidanou hudbou,takže se to dá považovat za klipy Dej si pozor na hub....klávesnici, když srovnávaš slaboduchý programování nebo mixování hudby s grafikou.

hovnoooooooooooooo

Ahoj. Ked sa nudíš na pc tak si stiahuj rôzne hry npr: minecraft, assasins, euro truck simulator... Ale aj ja sa nudím takže neviem čo dalšie. Alebo sa prihlás na fb

dam ti radu do zivota: tak nesed na PC a di si hrat ven

Ta ved chot vonku ne ? alebo si dacco piis alebo newem ...

Vy blbý idioti on asi chodí ven, ale když už je na tom pc tak neví co má dělat né že sedí u PC 24 hodin denně a neví co dělat.. Facepalm

Hraj nejakou rage hru ;)

skus udelat neaký anime

Vypni ho.

za komentář se omlouvám, prosím o smazání

tak se bez koukat na fake taxi

co když neumím programuvat a ani nemůžu psát příbehy.Grafiku taky ne tak co ?