» Poradna » Programy

NTLDR nenalezeno

Poradí někdo, jak se zbavit této hlášky?

Tento postup nepomáhá:
copy D:\i386\ntldr c:\
copy D:\i386\ntdetect.com c:\

Odpovědi na otázku

toto sa tu rieši dnes a denne.prečo nedáš do vyhľadávania na poradni názov???

Možná se to tu dnes a denně řeší, ale bohužel jsem nenašla žádný příspěvek, který by vedl ke zdárnému vyřešení problému.

Kolko mas HDD v pocitaci ?

jeden

Hledej to dopr. na google!

A proč se to tu jsmenuje Poradna, vole......

Zkusila jsi toto : Stáhni si tyto soubory, link : richardstary.wz.cz ...
Zkopíruj je na disketu, a nech systém startovat z diskety (nastav v Biosu). Pak je z diskety zkopíruj na disk (třeba na C - tam kde máš nainstalovaný systém)

miggim@volny.cz
Hledání na google snad není rada?Vzbuď se cowboyi.

Ne, "di se zeptat jinam" opravdu není rada.

Takže zrušte google-říká detailista-jsme chytřejší-(někteří)

Dámo či slečno, budete nejspíš překvapena, ale pro řadu uživatelů IT je hledání řešení pro ostatní třeba i triviálního problému pomocí obecného vyhledávání v celé síti nad jejich síly. Nevidím nic špatného na tom, pokud se tazatel zeptá zde, místo toho, aby se trápil. Výše uvedenou "radu" považuji za hloupou, protože cílem poradny je, což Vám asi uniklo, smyslupně poradit.
Hezký večer.

Bože ta genialita,to musí dát zabrat,zadat do google dotaz NTLDR nenalezeno a zjistit že existuje Výsledky 1 - 10 z asi 425 na dotaz NTLDR nenalezeno. (0,18 sekund)-tolik výsledků a že si vyberu co si přečtu,než se trápit na poradně kde ví každý stejně hovno?,?Já si tedy myslím něco úplně jiného.A řadě uživatelů je to ale stejně naprd,protože když tak poklesle hledají tady tak to stejně neuplatní.Je to jen podpora jakési poradny,ve které když někdo řekne svůj názor ,tak hned,kde se vzal tu se vzal-detailista -a hned ho okřikne-hajzla,jak se opovážil-to je moje poradna,jedeš vocaď nebo uvidíš!!!!A ještě to pěkně zabalí--hezký večer................

"...než se trápit na poradně kde ví každý stejně hovno?" - Nesuďte ostatní podle sebe, Táňo.

A není možné, že se PC pokouší bootovat třeba z flešky?

jde o winxp?, který sp? ty soubory z odkazu jsou dost staré je třeba zajistit aktualní danému sp..pokud je disk s poškozeným systemem formátován ntfs je nutné použít specializovaný sw na zápis..při fat32 by teoreticky měla stačit bootovací disketa pro xp nebo 98se

www.my-esstranky.estranky.cz ...

udělej toto vlož instalační CD s windows XP do mechaniky. Klik Start a Spustit.napsat příkaz ?:\i368\winnt32 /unattend .? je písmenné označení mechaniky.Klik na OK
proběhne instalace kdy se e opraví všechny důležité soubory potřebné pro správný chod systému.

Geniální rada. Až na to, že se tazatelka zjevně nedostane do Windows.

Výsledky 1 - 10 z asi 425 na dotaz NTLDR nenalezeno. (0,18 sekund)

a načo by liezla do windows keď má všetko na cd??si vážne uhnutý.na cd má dokonca aj recovery console(oprava systému)a je možné dokonca preinštalovať windows bez toho aby sa stratili už inštalované aplikácie. to je zázrak čo?(detailista)

detailisto viděls někdy instal. cd?a recovery consoli?Věru pravý uživatel zdegenerovaný uživatel win pro kterého konsole je nadávka

Překvapivě jsem recovery console viděl, jen netuším, kde se tam dá "kliknout na Start", jak píšete, vzhledem k tomu, že jede v txt režimu.

detailista, v tom prípade ti doporučujem naštudovať asi 15 rokov starú knižku - MS DOS. Na 99% tam nájdeš odpovede na svoje zvedavé otázky. bývali doby, kedy sa klikači nechytali a všetko sa riešilo cez príkazový riadok. študuj a potom sa ozvi

Příteli, doporučuji se naučit číst. O klikání na Start jsem nehovořil já, ale ten, na koho jsem reagoval. Cituji:
"oooooooooo | 14. 9. 2008 19:08
udělej toto vlož instalační CD s windows XP do mechaniky. Klik Start a Spustit.napsat příkaz ?:\i368\winnt32 /unattend .? je písmenné označení mechaniky.Klik na OK
proběhne instalace kdy se e opraví všechny důležité soubory potřebné pro správný chod systému."

ano pravda, ospravedlňujem sa, tak vysoko som nečítal - sorry
ale: vyriešil sa problém autora? to je tu teraz podstatné aj keď zo skúsenosti viem ze koľko ľudí - toľko názorov.

Já doufám, návodů tady má tři píp.

forum.zive.sk ...
atakto by som mohol kurva pokračovať do rána!!!
takže tu nič o ntldr neexistuje? som si to vycucal z prsta alebo čo???

Musíš být přihlášený jako Administrator. Nebo si vytvoř bootovací FDD s např. Win95 + ntldr z nějakého jiného pc a pak ho nakopíruješ na C:.

paneboze to je problem vlozit instalacni cd win xp do mechaniky a udelat opravnou preinstalaci xp?