» Poradna » Notebooky

NTB si dela co chce

Ahoj, dnes jsem prisel ze skoly zapl ntb a chtel vypalit na CD debian. Neslo to tak jsem odstranil mechaniky a restartoval PC. Po te se mi uz nepodarilo zapnout PC az do ted kdy nejakou nahodou (tak 20. pokus naskocil a natahnul se celej v poradku). Poradite mi prosim nekdo jake protiopatreni mam udelat popripadne jak se dela bod obnovy atd... ? Dekuji

Odpovědi na otázku

NTB si nědělá co chce,dělá pouze to,k čemu byl donucen.To,že ten,kdo ho k tomu donutil,NTB nechápe je vcelku jasné.

Když je notebook chytřejší než jeho majitel, tak je to vždycky problém. Pro majitele, samozřejmě.

„ Po te se mi uz nepodarilo zapnout PC az do ted kdy nejakou nahodou (tak 20. pokus naskocil a natahnul se celej v poradku) “HW problém, dej to do servisu, de ti po diagnóze řeknou víc. Tohle tady nevyřešíš, vařili bychom z vody.Nebo nám lépe popiš co znamená, že nejde zapnout. Co ti naskočí na obrazovce? Do biosu se při projevení toho problému dostaneš? atd, atd, ... .