» Poradna » Notebooky

Ntb se zasekává

Zdravím, náš postarší notebook se každou chvilku zasekává/padá. Vyčistili jsme ho a chceme přeinstalovat ale vždy v průběhu se vypne. Co to může způsobovat?

Odpovědi na otázku

Vysavac k vycisteni nestaci. Musi se rozebrat a vycistit chladici system. Mimo jine i toto:http://www.sinclair.hostuju.cz/pic/HP%20Pavilion_mrtvy/P...

ano rozebrán a vyčištěn- vysán/vyfoukán byl

Pak nekdo zapomel dat zpatky (dat novou) takovou tu sedou plastelinu (teplovodiva guma), ktera byla mezi chladicem a chlazenou soucastkou. Nekdy maji i 2mm a teplovodiva pasta to asi sama nezaplacne.