» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ntb se vždy zasekne(Obnova továrního nastavení)

Dobrý den, Potřeboval bych pomoct,dal jsem ntb do továrního nastavení,ale teď se mi to vždy zasekne při nastavování jazyku,času,klavesnice apod.=Nemůžu na plochu atd jsem jen v tom menu,kde se to nastavuje. A neví někdo co s tím? Windows 10 vše mi fungovalo,akorát jsem to chtěl pročistit. - Nezasekne se to na stejném místě děkuju za pomoc.

Odpovědi na otázku

Na celé tov. nastavení se vy... a udělej klasickou reinstalaci.

Tak já nic nemůžu udělat,když mi to dá po načtení to menu.. Jedině že bych vzal cd s win 7 a dal to tam. Nebo si stahnul w10 na cd.

Tak to udělej, stáhni win10 a nainstaluj. V čem je problém?

V ničem už na tom pracuju,akorát jsem myslel jestli neni ještě jiné řešení.