» Poradna » Notebooky

Ntb. se nerozjede.

Dobrého rána.Volal mi kamarád,včera bojoval Mortal Combat,je dost velký hráč.Naprudko ho něco odvolalo,vypnul hru,vypnul ntb.,šel do pryč a po pěti hodinách asi už to nezapnul.Rozsvítila se jen ledka připojeného adaptéru a notebook nic,ani na baterii.Má HP 250 G7,i5 a SSD,víc o tom nevím.Co s tím je a co by měl udělat,to jsem mu nedokázal říct,ale že se poptám,pak asi servis.Samotného by mne to zajímalo,jestli třeba rozpálený noťas naráz vypnul,přestalo to chladit,třeba něco usmažil,nebo tam je nějaká pojistka,nebo co vlastně.Kdyby někdo třeba tušil budu rád za reakci...

Odpovědi na otázku

Hry to je dílo.Taci jako strujce problemu by meli mit řidíčák i na ntb/pc. Motorista vi ze muze zadřit motor, uzivatel IT si podobne nepripusti

Co by, prostě kleknul. Jestli to má dedikovanou GK, tak se prostě usmahla, jestli jen Intel UHD, tak nejspíš povolila deska pod APU (nicméně hrát na Intel UHD by muselo být pěkné sebemrskačtví, tedy jestli neholduje hrám ze začátku století), či obecně odešlo něco na desce (napájení atp.). Moc nevím, co na tom chcete řešit, jestli je NTB v záruce, je cesta jasná, a jestli není, tak možná taky, protože kupovat náhradní motherboard...nevím, zda se vyplatí.

Má to asi rok,záruka by měla být,snad to uznají.Cesta do servisu by asi byla jasná i kdyby to v záruce nebylo.Jen mě zajímalo,jestli to odešlo tím,že ho vypnul rozehřátý...

Obávám se, že na moje věštecká koule na to nemá dostatek energie...mohlo to mít souvislost s aktuální teplotou při posledních dechu, nicméně podle mne to prostě kleklo, protože to bylo hraním načaté, a byla to jen souhra okolností.

Asi jo...dík za reakce...

Milane, jsi tady tak častým hostem, že určitě tušíš, co ti bude odpovězeno. Takže víš a kamarádovi vysvětlíš, že ntb a hry .......... a pokud je to v záruce a nevzpamatuje se to, není co řešit.

To je pravda,chodím se sem učit a pochytit co nejvíc,abych svůj komp jakž takž ovládl a nebyl za blba.No,furt jsem vlastně lama...

"...je dost velký hráč" Bože, pokud jsem "velký hráč" tak si koupím slušný desktop a nebo herní krabičku (Xone, PS4). A nebudu trápit chudáka HP 250 G7 který je tak dobrý na kancl.

No hlavně ať má RX 540 nebo HD 620, hraní na obojím musí být pěkné pošušňáníčko, jestli na tom pouští hry z posledních let...

HP 250 není na hraní her.

Zkus spojku.

Tak se mu to nerozjelo,zanesl to do krámu,kde ho koupil,na reklamaci.Teď neví,jestli mu to uznají,jsem sám zvědavý...