NTB pro domácnost - jednoduché čištění

Sháním pro manželku nový NTB, přičemž by měl být určen pro kancelářskou práci (studium VŠ), prohlížení filmů (display 17") a fotek, samozřejmě za relativně rozumné peníze. Vybral jsem si tento - http://interlink.tsbohemia.cz/hp-probook-4730s-b0x54ea-... , ale není dostupný v místě mého bydliště, abych se na něj mohl podívat. Jde mi hlavně o to, aby se dal bezproblémově vyčistit a nemusel se vozit do servisu co půl roku k čištění (moje dosavadní zkušenost s různými NTB). Nevíte jak je na tom uvedený model, případně můžete poradit něco podobného co lze skutečně lehce vyčistit i v domácích podmínkách, aniž bych musel rozkuchat celý NTB?

Odpovědi na otázku

A trváš na notebooku? Podle mě je i sedmnáct palců na práci málo. Raději bych šel do dvacetčtyři monitor. Pak můžeš mít menší notebook, nebo rovnou stanici. A vyjde to levněji.PrasatkoPee

NTB se bere i na dovolené a pak jej používají děti večer na pohádky a filmy. Jinak mám doma už tři PC a další budu pořizovat zase ke konci roku. Díky.