NTB pamet 1GB Dual x 1.5GB ne dual

Cus.Mam NTB s 512MB DDR2. Je lepsi koupit jeste 512MB (dual) nebo 1GB (ne dual).OS: Vista Home Premium 32bit

Odpovědi na otázku

No uprimne u notebooku bych asi koupil spis 1GB a mel to nedual. Taky je moznost 512 prodata koupi 2x 1GB. Myslim si, ze u notase je limitujicim faktorem napriklad pomalejsi disk, casto integrovana graf. karta, takze bych spis volil 1GB navic a nemel to v dual mode. Jestli mas inegrovanou GK tak urcite, ale nejspis i jinak.