» Poradna » Notebooky

NTB nelze zapnou - Acer

Ahoj, prosím o radu .. Dřív se mi notebook jednou za čas vypnul, nejspíš se přehříval .. jednou se už vypnul a nezapnul...cca jednou za týden se cca na hodinu zapnul a pak zase nic .. Teď už ho nemůžu zapnout vůbec .. vždy se rozsvítí pár kontrolek, chvilku běží, monitor se ale nezapne a po cca 10s se opět vypne a spustí se to ještě jednou .. Prosím o radu .. minimálně bych z něj chtěla dostat všechny soubory co tam mam .. Díky

Odpovědi na otázku

Co je to za Noťas?Pokud "nenaskočí" displej tak to vypadá že je KO grafická karta a pokud je to nějaký už starý Noťas tak to bych už nedával do servisu. K tomu disku jedině dokoupit externí rámeček a mít z něho externí disk a připojit k počitači/noťasu

je to ACER TravelMate 5520 .. asi nějakejch 5 let starej ..

No, do toho už prachy nevrážej. Jak ti radí výše , vyndej disk (potom ho můžeš dál používat jako externí) , zkopíruj si z něho data.

Ten externí box třeba tento:http://www.czc.cz/pevne-disky-boxy/produkty dal sem tam všechny barvy tykže si mužeš vybrat jaká barva se ti libí

:D Super, tak díky .. tak z něj aspoň vykouzlim pěknej ext. disk .. ten ještě nemam .. teď už jen pořídit novej ntb :)

Klidně můžeš napsat jaký máš požadavky na nový NTB tu ti klidně pomůžem s výběrem abys nemusela zakládat nové téma

trošku předražené jsou i pod 200 Kč