NTB HP Compaq 6710b - nefunkcni klavesy Fn (jas diplaye)

Mam den stary ntb a nefunguji klavesove funkce Fn, presneji treba regulace jasu displaye, ale pouze po zavedeni OS Win XP. Pokud vlezu do BIOS, tak klavesy funguji - jas se reguluje. Prisel jsem na to, ze to zpusobuje ovladac grafiky (Intel 965GM Chipset Family), pokud se WXP nastartuje bez tohoto ovladace, tak se jas muze regulovat. Mate nekdo nejakou radu jak na to?

Odpovědi na otázku

sam si odpovim: je potreba mit nainstalovanou aplikaci Quick Launch Buttons

šikulka...

tu maš problem vysvetlený aj riešenie, ja som s ním absolutne spokojný
myego.cz ...