» Poradna » Notebooky

Ntb HP černá obrazovka

Ahoj, mám ntb HP 15-BA010NT, při zapnutí, načítá logo HP a pak naskočí černá obrazovka a ta tam je celou dobu, jako by ntb bežel ale přepnul se na černou obrazovku nebo nechápu:/ nevím si rady .. :/ prosím o pomoc.Win10, ntb normálně běžel a najednou mdyž jsem ho po dvou dnech zapnul tak se děje tohle.

Odpovědi na otázku

To je poměrně častý problém.Podpora HP je toho plná, ale chce to angličtinu.Např.:https://support.hp.com/rs-en/document/c03518165